| Temp (high/low): | 59.5°F (59.7/46.1) |
| Hum (high/low): | 51% (87/51) |
| Heat Index: | 59°F |
| Wind Chill (low): | 59.5°F (41) |
| Dew Pt. (high/low): | 41.46°F (48/41) |
| Rain Rate: | 0.00 in/hr |
| Day Rain: | 0.00 in |
| Storm Rain: | 0.71 in |
| Month Rain: | 4.60 in |
| Year Rain: | 6.95 in |
| Barometer: | 29.94 in |
| Wind Speed (high): | 8 mph (29) |
| Wind From: | S (193°) |
| Station Time: | 2026-4-28 14:38 |