| Temp: | 58.4 °F |
| High: | 58.4 °F |
| Low: | 46.1 °F |
| Hum: | 55% |
| High: | 87% |
| Low: | 53% |
| Wind Speed: | 4 mph |
| High: | 29 mph |
| Wind From: | SW (241°) |
| Heat Index: | 58 °F |
| Wind Chill: | 58.4 °F |
| Chill Low: | 41 °F |
| Dew Point: | 42.39 °F |
| Dew Pt. High: | 48 °F |
| Dew Pt. Low: | 41 °F |
| Barometer: | 29.94 in |
| Rain Rate: | 0.00 in/hr |
| Storm Rain: | 0.71 in |
| Day Rain: | 0.00 in |
| Month Rain: | 4.60 in |
| Year Rain: | 6.95 in |