| Temp (high/low): | 55.8°F (55.8/46.1) |
| Hum (high/low): | 64% (87/64) |
| Heat Index: | 55°F |
| Wind Chill (low): | 55.8°F (41) |
| Dew Pt. (high/low): | 43.87°F (48/41) |
| Rain Rate: | 0.00 in/hr |
| Day Rain: | 0.00 in |
| Storm Rain: | 0.71 in |
| Month Rain: | 4.60 in |
| Year Rain: | 6.95 in |
| Barometer: | 29.93 in |
| Wind Speed (high): | 5 mph (29) |
| Wind From: | NW (300°) |
| Station Time: | 2026-4-28 11:27 |